Multimodalinis krovinių gabenimas

Multimodalinis krovinių pervežimas apima krovinių gabenimą įvairiomis transporto priemonėmis: krovinių pervežimas geležinkeliais, krovinių pervežimas vandens transportu, krovinių gabenimas sausumos keliais.

Multimodalinis krovinių gabenimas įgalina savo klientams teikti krovinių gabenimo paslaugas „nuo durų iki durų“. Jūsų krovinys bus patikimose rankose nuo krovinio pakrovimo iki pristatymo į reikiamą vietą.

BTR Logistics atlieka krovinių perkrovimą iš automobilių ir jūrinių konteinerių į vagonus. Įmonė turi keliamąjį kraną, kuris naudojamas krovinio pakrovimui/iškrovimui. Esant paklausai, klientams galime pasiūlyti saugomus prekių sandėlius, A tipo muitinės sandėlį, saugojimo ir laikymo vietas geležinkelio vagonams ir konteineriams.

Multimodalinio transporto pasirinkimo svarba ir privalumai:

Esminiai punktai, į kuriuos atsižvelgia dauguma įmonių, svarstančių multimodalinio krovinių gabenimo geležinkeliais pasirinkimo tinkamumą:


• Taupymas

Klientai gali sutaupyti pasirinkdami multimodalinį krovinių gabenimą, kadangi jis apjungia skirtingas pervežimo rūšis, tam tikroms kelionės dalims naudojamos pigesnės transporto rūšys, optimizuojami vežimo maršrutai. Įmonės gali sutaupyti veždamos geležinkelių krovinius tolimiems maršrutams, o sunkvežimius – trumpesniems.

• Maksimalus efektyvumas

Optimizavus logistiką ir sutrumpinus tranzito laiką, multimodalinis krovinių gabenimas gali padidinti efektyvumą. Įmonės gali padidinti našumą ir sumažinti nereikalingą judėjimą, pasirinkdamos ekonomiškiausius transportavimo būdus kiekviename kelionės etape. Vienas iš būdų optimizuoti ir sutaupyti laiko yra transportavimas oro transportu skubiems smulkesniems kroviniams, o jūrų transportą naudoti biriems kroviniams gabenti, pakrauti/iškrauti.

• Laimingi klientai

Pristatymas per trumpesnį laiką, didesnis patikimumas, tikslesnis krovinių sekimas ir nuoseklus bendravimas - tai padeda multimodalinio pervežimo užsakovams tapti laimingesniais. Įmonės gali geriau patenkinti klientų lūkesčius ir tiksliau planuoti krovinių pristatymus, naudodamos kelias transportavimo rūšis. Technologijos leidžia įmonėms stebėti krovinius realiuoju laiku ir informuoti klientus.

• Sumažėjusi rizika

Multimodalinis transportas mažina riziką verslui, diversifikuodamas transporto rūšis ir maršrutus. Įmonės gali sumažinti trikdžius ir vėlavimus dėl stichinių nelaimių, darbo streikų ir geopolitinių neramumų, naudodamos įvairias transporto rūšis.

 

Kelių transporto rūšių naudojimo pranašumai:

• Sąnaudų efektyvumas

Naudodamiesi multimodaliniu transportu, įmonės gali racionalizuoti savo tiekimo grandinės procesus, sumažindamos transportavimo išlaidas, sumaniai parinkdamos ekonomiškai efektyviausias transportavimo rūšis atskiriems kelionės segmentams.

• Greitesnis tranzito laikas

Multimodalinis pervežimas sumažina bendrą tranzito laiką, nes kiekvienai kelionės atkarpai kruopščiai pasirenkamas greičiausias krovinių gabenimo būdas. Tai padidina klientų pasitenkinimą dėl savalaikių pristatymų „nuo durų iki durų“.

Išvada

Šiuolaikinės logistikos iššūkiai gali būti efektyviai ir dinamiškai sprendžiami pasirenkant BTR Logistics siūlomą multimodalinį krovinių gabenimą, apjungiant geležinkelių, sausumos, jūrų bei oro transportavimo paslaugas. Tai pagerina tiekimo grandinės atsparumą, sumažina išlaidas ir padidina efektyvumą, integruojant įvairias transportavimo rūšis. Norint prisitaikyti prie kintančių tarptautinės prekybos poreikių, reikia ryžtis daugiarūšiams sprendimams.