Krovinių gabenimas vandens/jūros transportu

Skirtingi kroviniai gabenami skirtingomis priemonėmis. Kroviniai gali būti pervežami tiek upėmis, tiek ir jūromis. Krovinių pervežimas vandens transportu rekomenduojamas tada, kuomet yra gabenami dideli ir neskubūs kroviniai. Šis krovinių gabenimo būdas tinkamas gabenti negendančius negabaritinius krovinius, kuriuos gabenti/pervežti kitomis transporto priemonėmis yra gana brangu.

Vandens transporto naudojimas krovinių gabenimui yra puikus sprendimams tiems klientams, kurių krovinius reikia pristatyti į tokius regionus, kuriuos pasiekti neįmanoma arba per brangu naudojantis krovinių pervežimu geležinkeliais arba sausumos keliais.

Konteineriuose pervežami įvairių tipų kroviniai, kurie bijo atmosferinio poveikio – buitinė technika, supaketuoti ir palaidi kroviniai maišuose, automobiliai, statybinės, medžiagos, baldai, įranga. Galime pervežti krovinius šių tipų konteineriuose:
Didžiuosiuose – 20t, 40t, 45t talpos konteineriuose, naudojamuose visose valstybėse.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš pasirenkant jūrų krovinių gabenimo paslaugas?

Tinkamų jūrų transporto paslaugų pasirinkimas gali turėti įtakos jūsų verslo tiekimo grandinės veiksmingumui, efektyvumui ir sėkmei. Krovinių gabenimas jūra yra laiko patikrinta ir patikima paslauga kaip vienas iš ekonomiškiausių ir ekologiškiausių būdų gabenti prekes tarptautiniais maršrutais. Rinkitės pagrįstus sprendimus ir maksimaliai padidinkite savo krovinių gabenimo jūra patirtį, atsižvelgdami į šiuos esminius veiksnius.

• Krovinio tipas

Prieš rinkdamiesi krovinio pervežimo jūra paslaugą, turite tiksliai žinoti savo krovinio tipą. Bendrųjų prekių, greitai gendančių prekių, pavojingų medžiagų ar didelių gabaritų krovinių gabenimui reikalingi specializuoti laivai. Jei norite, kad jūsų prekės saugiai pasiektų paskirties vietą, turite įsitikinti, kad pasirinktas transportavimo būdas atitiktų jūsų gabenamų krovinių specifiką.

• Konteinerio tipas ir dydis

Gabenant prekes jūra, būtina naudoti standartizuotus tinkamo dydžio ir tipo gabenimo konteinerius. Standartinių dydžių konteineriai yra nuo 20 iki 40 pėdų su papildomomis galimybėmis, kaip paaukštinti konteineriai, atviri ir šaldytuvai. Geriausias konteinerio tipas jūsų kroviniui priklausys nuo krovinio tūrio, svorio ir savybių. Šis pasirinkimas turi įtakos jūsų krovinių vežimo jūra efektyvumui ir saugumui.

• Kelionės trukmė ir maršrutas

Gabenant krovinius jūra, laivai pakeliui daro daug sustojimų, o tai labai įtakoja tranzito laiką. Nors tiesioginiai maršrutai gali užtikrinti greitesnį transportavimą, tačiau jie taip pat gali būti brangesni. Norint suderinti jūrų transporto paslaugas su logistikos poreikiais, reikia suprasti bei atsakingai išanalizuoti jums tinkamiausias gabenimo alternatyvas.

• Išlaidoms įtakos turintys veiksniai

Renkantis bet kurią logistikos paslaugą, be abejo, vienas iš svarbesnių faktorių yra krovinių transportavimo sąnaudos. Ne išimtis ir jūrų transportavimo paslaugų pasirinkimas – svarbu įsitraukti visus su transportavimu susijusius įkainius ir galimus papildomus mokesčius už terminalines konteinerių krovos paslaugas, dokumentaciją ir muitinės formalumus. Gaukite išsamias krovinio gabenimo sąmatas bei sąlygas, kad išvengtumėte netikėtų papildomų išlaidų.

• Vežėjų pasirinkimas ir patikimumas

Krovinių pervežimo paslaugų tiekėjo patikimumas yra labai svarbus ir yra vienas iš sėkmingai veikiančios tiekimo grandinės elementų. Patikrinkite krovinių vežėjų, ekspeditorių bei logistikos įmonių patikimumą. Patikrinkite jų nuorodas, apžvalgas, krovinių pristatymo saugumą ir savalaikiškumą.

Jeigu norite užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas arba gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausos formą arba susisiekite su mumis telefonu + 370 46 410954 ar el. paštu: info@btr.lt