Vagonų nuoma/operavimas

Dengtais vagonais vežami paketuoti kroviniai ant padėklų, palaidi kroviniai maišuose, kroviniai, nebijantys atmosferinio poveikio.

Matmuo

DENGTO VAGONO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

250 m3158 m3150 m3138 m3
Keliamoji galia, t41 / 49 / 5066,76868
Vagono taros masė, t40,7 / 4227,12625,8
Vagono bazė, mm17 00011 70013 50012 240
Kėbulo tūris, m3240 - 250158150138
Maksimalus plotis, mm3 226

3 242

3 170

3 266

Maksimalus aukštis nuo bėgių galvučių viršutinio lygio, mm4 9704 6154 5354 693
Durų išmatavimai, mm2200x19603973x27173900x28623802x2334
Durų kiekis, vnt.4 + 1444
Galinės durys, mm3090x3500---
Kėbulo vidinis ilgis, mm23 34017 60017 46215 724
Kėbulo vidinis plotis, mm3 0902 7432 7902 764
Kėbulo vidinis aukštis, mm3 6723 4003 1062 800
Europalečių skaičius, vnt.67434238


Specializuotais pusvagoniais gabenama: technika, didžiagabaritinės padangos, nestandartinių išmatavimų dėžės bei medžio skiedra

SPECIALIZUOTO PUSVAGONIO (180 M3) TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Matmuo
Keliamoji galia, t60
Vagono taros masė, t31/33
Vagono bazė, mm17 750
Kėbulo tūris, m3180
Maksimalus plotis, mm3 206
Maksimalus aukštis nuo bėgių galvučių viršutinio lygio, mm4 050
Durų išmatavimai, mm760 x 1 900
Durų kiekis, vnt.1
Kėbulo vidinis ilgis, mm21 994
Kėbulo vidinis plotis, mm3 000
Kėbulo vidinis aukštis, mm2 800


Grūdvežis skirtas vežti biriems kroviniams: grūdams bei grūdinėms kultūroms.

Grūdvežio techninės charakteristikos

Matmuo
Keliamoji galia, t70,2
Vagono taros masė, t23,2/23,8
Vagono bazė, mm10 500
Kėbulo tūris, m3108/116
Maksimalus plotis, mm3 224
Maksimalus aukštis nuo bėgių galvučių viršutinio lygio, mm4 800
Durų išmatavimai, mm1 592x562
Durų kiekis, vnt.4
Kėbulo vidinis ilgis, mm10 500
Kėbulo vidinis plotis, mm2 580
Kėbulo vidinis aukštis, mm3 740-3 760


Dry Van tipo konteinerių įprastas naudojimas: prekių ant palečių, ryšulių, dėžių, baldų ir pan. transportavimas.

20’ ir 40’ Dry Van tipo konteineriai

Dydis (Pėdomis) / Tipas20/DV40/DV
Svoris,kgMaks. bruto24,00030,480
Konteinerio2,2003,800
Maks. pakrova21,80026,680
Vid. išmatavimai,mIlgis5,90212,032
Plotis2,3502,350
Aukštis2,3922,390
Durų anga, mPlotis2,3412,338
Aukšits2,2802,280
Tūris,m3Talpa33,267,6
PastabosPlienos konstrukcijos


High Cube tipo konteineriai - tai didesnio tūrio standartiniai konteineriai.

20’ ir 40’ Hight Cube tipo konteineriai

Dydis (Pėdomis) / Tipas40/HC

Svoris, kg

Maks. bruto30,48032,500
Konteinerio3,9003,920
Maks. pakrova26,58028,580
Vid. išmatavaimai,mIlgis12,03312,033
Plotis2,3502,350
Aukštis2,6952,695
Durų anga, mPlotis2,3382,338
Aukštis2,5852,585
Tūris,m3Talpa76,276,4
PastabosPlieno konstrukcijos


Open Top tipo konteinerių įprastas naudojimas: didesnių gabaritų krovinių, kurių neįmanoma pakrauti per konteinerio duris, transportavimas, pvz.: mašinos, lakštinis stiklas, marmuras, statybinės medžiagos ir mediena, padangos. Tentas nuimamas, prieš pakraunant ir uždedamas, jei ledžia viršutiniai gabaritai.

20’ ir 40’ Open Top tipo konteineriai

Dydis (Pėdomis) / Tipas20 / OT40/OT
Svoris,kgMaks. bruto24,00030,480
Kontenerio2,1403,700
Maks. pakrova21,86026,780
Vid. išmatavaimai,mIlgis5,89412,032
Plotis2,3442,350
Aukštis2,3472,390
Durų anga, mPlotis2,3362,338
Aukštis2,2752,280
Tūris,m3Talpa31,567,6
PastabosPlieno konstrukcijos su tentu


Jeigu norite užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas arba gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausos formą arba susisiekite su mumis telefonu + 370 46 410954 ar el. paštu: info@btr.lt