Apie mus


BTR Logistics nuo 2008m. teikia savo klientams kokybiškas paslaugas krovinių gabenimo geležinkeliais bei kitomis transporto priemonėmis. Ilgametę patirtį turintys įmonės specialistai bei platus partnerių tinklas leidžia užtikrinti aukštos kokybės paslaugas savo klientams. Kiekvienam klientui pasiūlysime optimalų sprendimą, atitinkantį jo verslo poreikius.

 

Mes veikiame:

Operatyviai – į kiekvieną situaciją atsakome greitai ir užtikrintai.
Kompleksiškai – išsprendžiame Jūsų problemą nuo pradžios iki pabaigos;
Racionaliai – stengiamės kuo geriau išaudoti turimus išteklius ir sukurti kuo didesnę naudą Jums.


Mūsų veiklos sritys

BTR Logistics savo klientams siūlo pilną logistikos paslaugų paketą. Krovinių pervežimas geležinkeliais, krovinių pervežimas vandens transportu, krovinių pervežimas kelių transportu, multimodalinis krovinių gabenimas – tai tik dalis paslaugų, kurias klientas gali gauti, jei kreipsis į mus.

Mūsų tarptautinių partnerių tinklas padeda užtikrinti Jūsų krovinio saugumą viso transportavimo metu. Mes teikiame visas su geležinkelių logistika ir ekspedicijomis susijusias paslaugas.


KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Mums svarbu ne tik pelningai dirbti, bet ir plėtoti pagarbius santykius su partneriais, konkurentais, darbuotojais ir visuomene.  Mes nesiekiame agresyvios konkurencijos ir tikime, kad kokybiškos paslaugos randa savo klientus. Savo  veikloje vadovaujamės  LR įstatymais ir aukštomis verslo bei asmeninės etikos normomis.
Mes vertiname ilgalaikius ir patikimus santykius su klientais ir partneriais, pagrįstus pasitikėjimu, kompetencija ir abipuse nauda. Paslaugas teikiame operatyviai ir profesionaliai, paisydami ilgalaikės klientų naudos bei gerbdami jų konfidencialumą.
Mūsų kompanijos sėkmė paremta darbuotojų profesionalumu. Todėl mes sudarome sąlygas darbuotojams tobulėti savo srityje ir skatiname jų iniciatyvą, taip užtikrindami kompetetingą klientų aptarnavimą.
Mes ugdome nestandartinį požiūrį į iškylančius iššūkius ir nuolatos ieškome kūrybingų sprendimų, kurie racionaliau išnaudotų turimus išteklius ir kurtų didesnę naudą klientams.